MÖBLER / Bord / Salongsbord 7449539
nr 744 9539
Salongsbord
sent 1800-tal, längd, . 100, djup: 56, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:22:30
27/2 14:43:58